Flash News

06:02 / SHBA, 7 prej çiklistëve u plagosën, 4 në gjendje të rëndë

05:05 / SHBA, stuhia ‘Claudette’, shkaktoi përmbytje dhe tornado

05:04 / SHBA,situata e rënduar e motit erdhi pas stuhisë ‘Claudette’

05:03 / SHBA, shkak i këtij aksidenti u bë mot i keq dhe shirat e rrëmbyeshëm

05:02 / SHBA, aksidenti masiv ndodhi në shtetin e Alabamas

05:01 / SHBA, mosha e fëmijëve varionte nga 9 muajsh deri në 17 vjeç

05:00 / SHBA,9 fëmijë dhe një i rritur kanë humbur jetën në një aksident

03:02 / 265,000 fëmijë do të vaksinohen deri në fund të këtij viti

02:02 / Autoritetet po hetojnë shkaqet e shembjes së ndërtesës

02:01 / Belgjikë,nëntë punëtorë u lënduan, tre në gjendje të rëndë

02:01 / Belgjikë, 9 punëtorë u lënduan, tre në gjendje të rëndë

02:01 / Belgjikë, një pjesë e godinës ra duke rrëzuar një skelë

01:22 / TIA: Udhëtarët kalojnë nëse kanë certifikatën e vaksininimit

01:21 / TIA: Udhëtarët duhet të kenë test COVID ose dëshmi që e ka kaluar

01:20 / Udhëtimet drejt Greqisë, TIA jep udhëzimet për qytetarët

01:19 / Rama: 1,079,650 vaksina të mbërritura deri tani

01:18 / Rama: Nuk do të ndalemi derisa qytetari i fundit të jetë vaksinuar

01:17 / Rama: Vijojmë pa u ndalur me planin kombëtar të vaksinimit

01:16 / Rama: Kanë mbërritur sërish edhe 11.700 doza të tjera Pfizer

01:15 / Euro 2020, Austria mundi me rezultatin 1-0 skuadrën e Ukrainës

01:14 / Euro 2020, Maqedonia e Veriut humb 0-3 kundër Holandës

01:13 / Euro 2020, Holanda dhe Austria arrijnë që të kualifikohen

01:12 / Operacioni ‘Bregdeti ynë’, Çuçi: 29 të arrestuar e 94 mln lekë gjoba

01:11 / Operacioni ‘Bregdeti ynë’, Çuçi: Janë shembur 61 objekte

01:10 / GJKKO la në burg prokurorin e Sarandës, Sali Hasa

News24 Livestream