Home > BOTA

Grabisnin banesat në zonat e ndryshme në Itali, arrestohet 30-vjeçari shqiptar, anëtari i fundit i bandës kriminale

Grabisnin banesat në zonat e ndryshme në Itali, arrestohet

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë italiane pas një hetimi të detajuar të autoriteteve.

I riu shqiptar është kapur së bashku me dy shtetas të tjerë shqiptarë dhe një shtetas rumun, pjesë e një shoqate kriminale përgjegjëse për grabitje në provincat Lodi, Milano dhe Monza.

Sipas mediave të huaja shtetasi shqiptar ishte anëtari i fundit i një grupi që kryente grabitje të banesave në provincat e përmendura më lart.

Flash News

News24 Livestream