Home > BOTA

E rëndë në Francë/ I qëlluar me thikë dhe i vendosur brenda një valixheje, gjendet i pajetë në koshin e plehrave 10-vjeçari, nëna e tij e dyshuara kryesore

E rëndë në Francë/ I qëlluar me thikë dhe i

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Francë. Një fëmijë 10-vjeçar është gjetur i vdekur brenda një valixheje. Trupi i fëmijës i vendosur në valixhe ishte hedhur në një kosh plehrash. Ndërkohë e dyshuara kryesore nga policia për këtë ngjarje është nëna e 10-vjeçarit.

33-vjeçarja është zhdukur dhe është në kërkim nga policia , ndërsa brenda shtëpisë ku jetonin janë gjetur gjurmë gjaku.

Sakaq denoncimin në polici për zhdukjen e 10-vjeçarit dhe nënës së tij është bërë nga bashkëshorti i 33-vjeçares.

Menjëherë pas denoncimit, policia dhe ekipi i zjarrfikësve kanë nisur kërkimet.

Pas disa orësh zyrtarët gjetën një valixhe ku ishte edhe fëmija i vdekur, cili kishte plagë të shumta që dyshohet se janë bërë me thikë.

Megjithatë pritet autopsia për të përcaktuar shkakun e vdekjes . Ndërkohë 33-vjeçarja është larguar nga shtëpia pa marrë sendet e saj.

Hetimet ende vijojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa çifti kishte nisur procesin e divorcit, por ende jetonin bashkë.

Flash News

News24 Livestream